Tweehonderd ideeën ingestuurd voor centrumplan Ter Apel

Home » Archief » Tweehonderd ideeën ingestuurd voor centrumplan Ter Apel

Inwoners en ondernemers mogen meedenken over centrum Ter Apel. Ideeën kunnen tot 1 mei 2021 met de gemeente worden gedeeld.

Inwoners en ondernemers van Ter Apel met goede ideeën voor het centrum mogen deze delen met de gemeente. De gemeente gebruikt de ideeën om samen met adviesbureau Libau een centrumplan voor Ter Apel te maken. Met alle input moet er een duidelijk beeld ontstaan waar inwoners en ondernemers de uitdagingen, kansen, problemen en oplossingen zien liggen. Nu en later, zodat het centrum van Ter Apel klaar is voor de
toekomst.

Wethouder Bart Huizing: “We zijn heel benieuwd wat inwoners en ondernemers graag willen veranderen of verbeteren aan het centrum van Ter Apel. Alle ideeën zijn welkom. Of het nu gaat over de openbare ruimte,
het bevorderen van de sfeer of duurzaamheid. Uiteindelijk gaan wij bekijken met welke ideeën wij verder willen. Deze ideeën werken wij uit in een centrumplan. Samen maken we het centrum van Ter Apel nog
aantrekkelijker!”

Inmiddels zijn er al zo’n 200 goede ideeën binnen gekomen. In de afbeelding hieronder zie je wat inwoners al hebben ingestuurd.

Heb jij nog ideeën voor het centrum van Ter Apel? Laat het de gemeente weten! Doe dit voor 1 mei via www.westerwolde.nl/centrumplan. Alle ideeën zijn welkom. Een aantal ideeën wordt uitgewerkt in het centrumplan voor Ter Apel.

Reacties zijn gesloten.